Invicta

Invicta

Įkurta 1924 m., Prancūzijoje, Invicta – Europos šildymo rinkos lyderė gaminanti ketaus gaminius. Bendrovės liejykla ir emaliavimo įrenginiai leidžia pasiūlyti platų gaminių asortimentą ir kiekvienais metais diegti naujas dizaino bei technologijų naujoves. Šiandien Invicta gamyklose gaminamos ketinės krosnelės, židiniai, griliai bei kepsninės. Invicta siūlo krosneles lenktais ir tiesiais, dažytais bei emaliuotais korpusais. Ketiniai židiniai yra aukšto efektyvumo, tiesiais ar kampiniais stiklais.

Malkomis kūrenamos krosnelės – ekologiškas sprendimas, kuris sukuria jaukią atmosferą. Krosnelės turi daug privalumų - yra efektyvios ir praktiškos, puošia interjerą ir nereikalauja didelių finansinių investicijų. Malkinės krosnelės yra puikus būdas sušilti vėsiais rudenėjančiais vakarais.

Be krosnelių, Invicta turi platų židinių asortimentą. Klientai gali rinktis tiek uždarus židinius, tiek įdėklus. Įdėklas yra kompaktiškas įrenginys, įmontuotas į esamą plytinį židinį. Židinio ugniakuras yra skirtas montuoti naujame židinyje, pastatytame pagal išmatavimus. Uždarieji židiniai veikia natūralia konvekcija. Įdėklai turi ventiliatorius ir naudoja priverstinio oro sistemą.

Invicta – viena iš nedaugelio prekinių ženklų, kurios gamykloje vykdomi visi darbai – dizainas, gamyba, liejimas, emaliavimas ir testavimas. Šios įmonės tikslas ne tik atstovauti savo šalį, diegiant geriausias technologijas, bet ir pateikti aukščiausios kokybės gaminius savo klientams. Renkantis Invicta jūs renkatės modernų dizainą ir aukštą krosnelių bei židinių efektyvumą.

„Invicta“ produktų katalogas