Instal projekt

Instal projekt

Įkurtas 1979 m., Instal Projekt – viena pirmaujančių Lenkijos šildymo pramonės įmonių. Bendrovė kuria ir gamina šildymo gaminius, skirtus įvairaus tipo interjerams: tiek gyvenamiesiems, tiek visuomeniniams. Klientai gali rinktis iš centrinio šildymo ir elektrinių džiovintuvų bei įvairių konstrukcijų ir dizaino modelių: nuo klasikinių kopėčių vonios radiatorių iki inovatyvių gaminių, kurie stebina savo dizainu ir funkcinėmis savybėmis. Įmonė yra gavusi ne vieną apdovanojimą už savo kuriamus dizainus: Arena Design „Top Design 2018“, Dorby Design “Good Design 2019” ir daug kitų. Instal Projekt gaminiai eksportuojami į 20 šalių, o reikliausiomis rinkomis laikomos - Vokietija, Austrija, Šveicarija ir Olandija.

Instal Pojekt prekinio ženklo pasiūla suskirstyta į segmentus. LIGHT segmente – pigiausi gyvatukai, pasižymintis funkcionalumu ir klasikiniu stiliumi. Subtilus dizainas užima mažai vietos, todėl toks pasirinkimas tiks bet kokio dydžio vonios kambariui. BASIC – ekonomiški ir modernūs gyvatukai, pritaikyti taupiam naudojimui. TRENDY – populiariausi gyvatukai. ELEGANT DESIGN segmentas klientams siūlo originalaus, elegantiško dizaino gyvatukus, o MODULUS – lanksčius gyvatukus. ELECTRO segmentą sudaro funkcinės elektrinės džiovyklės ir HEAT UP ergonomiški elektriniai šildytuvai. Klientai reikalingus ar norimus priedus gali rasti BOUTIQUE segmente.

Siekiant priimti tinkamą sprendimą, renkantis gyvatuką svarbu žinoti ar jis bus skirtas atvirai ar uždarai šildymo sistemai. Galima rinktis iš juodo metalo, nerūdijančio plieno ir elektrinių gyvatukų. Norint turėti kombinuotą gyvatuką svarbu žinoti norimo gyvatuko išmatavimus – pagal tai galite parinkti tinkamą kaitinimo elementą (teną).

Šiandien Instal Projekt turi 152 patentus ir pramoninius dizainus. Talentingų, savo sritį išmanančių profesionalų tobulėjimas bei nuolatinė naujovių paieška įmonei leidžia kurti patikimus ir pažangius produktus. Dėl aukštos medžiagų kokybės ir griežtų gamybos reikalavimų, Instal Projekt gyvatukai yra gerai žinomi dėl ilgaamžiškumo ir savo originalaus dizaino ypatybių.

„Instal projekt“ produktų katalogas