Grohe

Grohe

Įkurtas 1936 m., Grohe yra Vokietijos santechnikos detalių gamintojas. Grohe priklauso Japonijos „Lixil“ grupei – statybinių medžiagų ir būsto įrangos gamintojui. Grohe jau daugelį dešimtmečių vadovaujasi tomis pačiomis prekių ženklo vertybėmis – technologine pažanga, kokybe, dizainu ir tvarumu – kurios iliustruoja bendrovės tikslą suteikti vartotojams geriausią patirtį ir skleisti vandens teikiamą džiaugsmą. Visą projektavimo, inovacijų ir dizaino kūrimo veiklą Grohe vykdo Vokietijoje, todėl visi gaminiai žymimi kokybės ženklu „Pagaminta Vokietijoje“. Kompanijos gamyklose naudojama ypatingo tikslumo gamybos inžinerija, užtikrinanti atitiktį visada aukštiems Grohe standartams. Vien per pastaruosius dešimt metų įmonės sėkmę patvirtino daugiau nei 240 dizaino ir inovacijų srities apdovanojimų, taip pat vieta 2015 m. tvariausių Vokietijos bendrovių trejetuke.

Šiandien Grohe yra labiausiai žinoma dėl savo DreamSpray dušų technologijos, kuri nuosekliai paskirsto vandens srautą, kad būtų pasiektas nuostabus SPA kokybės rezultatas. Grohe dušai yra sukurti atsižvelgiant į paprastą eleganciją, pagaminti iš geriausių žalvario detalių ir apdailinti su Grohe itin atspindinčia StarLight apdaila. Dušo viduje yra „SpeedClean“ sistema, kuri padeda išvengti kalkių nuosėdų susidarymo nuo kieto vandens, kad būtų galima greitai ir lengvai valyti be jokio vargo. Grohe siūlo platų produktų asortimentą: virtuvės maišytuvai, praustuvai, unitazai, vonios, įleidžiami mechanizmai, plautuvės, vonios kambario aksesuarai, dušo ir vonios maišytuvai bei dušo sistemos.

Renkantis maišytuvus svarbiausia iš anksto nuspręsti kokie jums reikalingi: potinkiniai (įleidžiami) ar virštinkiniai (montuojami ant sienos). Vonios kambario maišytuvai taip pat gali būti standartiniai ir termostatiniai. Standartiniai maišytuvai rekomenduojami žmonėms, ieškantiems laiko patikrintų sprendimų. Maišytuvo valdymas, naudojant svirtelę arba rankenėles, leidžia lengvai ir paprastai reguliuoti tiek vandens temperatūrą, tiek srovės srautą. Termostatiniai maišytuvai automatiškai kontroliuoja vandens temperatūrą, todėl, jei šalto vandens tiekimas sistemoje sumažėja, termostatas kompensuoja pokyčius ir užtikrina temperatūros pastovumą.

Grohe gaminiams būdingi trys pagrindiniai elementai: pažangi technologija, aukščiausios klasės medžiagos ir tobulas dizainas. Sumaniai suderintas dizainas bei vidaus detalės užtikrina gerokai mažesnes vandens sąnaudas, tad jūs galite ramiai džiaugtis šia gamtos dovana ir pamiršti visus rūpesčius. Grohe gaminiai užtikrina idealią vandens srovę, kad visuomet galėtumėte mėgautis vandens teikiamais malonumais.

„Grohe“ produktų katalogas