GREE electric appliances

GREE electric appliances

Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai buvo įkurta 1991 m. Tai pasaulinė oro kondicionierius gaminanti įmonė, ypatingą dėmesį skirianti moksliniams tyrimams ir plėtrai. Šiuo metu Gree yra gerai žinomas prekinis ženklas tiek Kinijoje, tiek už jos ribų, būtent dėl pažangių technologijų, aukšto lygio kokybės kontrolės ir įrangos priežiūros po daikto įsigijimo. Bendrovė iš viso turi 9 gamyklas išsidėsčiusias visame pasaulyje – Kinijoje, Brazilijoje ir Azijoje.

Gree produkcija turi platų asortimentą. Ji yra klasifikuojama į 20 kategorijų, 400 serijų ir virš 12700 modelių bei modifikacijų. Šio priekinio ženklo vardu taip pat išduota 18000 technologinių patentų, tarp kurių 7000 išradimų patentai. Nepaisant jog Gree turi pasiūlyti plačią produktų įvairovę; išmaniuosius telefonus, namų apyvokos įrenginius, šaldytuvus, kompresorius ir kitus industrinius gaminius, šis prekinis ženklas labiausiai koncentruojasi į šilumos siurblius oras – oras,  oras – vanduo ir oro kondicionierius.

Efektyvūs šilumos siurbliai oras oras, skirti patogiam ir ekonomiškam patalpų apšildymui, sukuriant komfortišką aplinką patalpoje pereinamuoju metų laikotarpiu. Jie gali būti įrengiami bet kokio ploto ar išplanavimo namuose, naujos statybos ir senesniuose būstuose.

Šilumos siurbliai oras – vanduo yra vienas iš populiariausių šildymo būdų šiomis dienomis. Jie gali būti su integruotu vandens šildytuvu, kuris aprūpins namo gyventojus kaštu vandeniu, arba su galimybe prijungti papildomą talpą karšto vandens saugojimui.

Buitiniai oro kondicionieriai dažniausiai veikia skirti namų ar verslo patalpoms. Oro kondicionieriai veikia tokiu pačiu principu kaip ir šilumos siurbliai oras-oras, tik jų efektyvaus veikimo temperatūros paprastai būna žemesnės nei šilumos siurblių oras-oras.

Šiandien Gree produkcija pasitiki 300 milijonų žmonių ir 160 valstybių visame pasaulyje. Per beveik 30 gyvavimo metų, įmonė pelnytai užsitarnavo lyderės vardą. Gree kondicionavimo įrenginiai gaminami su integruotu Wifi moduliu, vidinę dalį galima rinktis iš kelių spalvų, įrenginiai yra su pasirenkamais veikimo režimais, programuojami pagal naudotojo gyvenimo būdą.

„GREE electric appliances“ produktų katalogas