ENSY

ENSY

Įkurta 1903 m. Ensy tiekia šildymo ir vėdinimo produktus patalpų aplinkai Skandinavijos ir Europos rinkoms. Šiandien visas Ensy produktų kūrimas vyksta ENSY AS būstinėje Jarene, Norvegijoje, apie 75 km į šiaurę nuo Oslo. Pagrindinis įmonės tikslas yra išlikti technologiškai priešakyje kuriant ir gaminant vėdinimo įrenginius. Turėdama ilgametę patirtį gyvenamųjų patalpų vėdinimo gamyboje ir plėtroje, Ensy žengė žingsnį pristatant savo serijinius vėdinimo rekuperatorius.

Rekuperacija – tai patalpų vėdinimas, kurio metu patalpos oras šalinamas į lauką, o į vidų tiekiamas šviežias oras iš lauko. Rekuperacinė sistema puikiai pasitarnauja norint sutaupyti ir mėgautis šviežiu oru patalpose. Visam tam reikalingas kokybiškas rekuperatorius, kuris užtikrins efektyvų vėdinimą bei pašildyto gaivaus oro grąžinimą į patalpą. Rekuperacija nėra sudėtingas procesas, jis nereikalauja daug priežiūros, sunaudojama mažai elektros energijos, veikia tyliai.

Šiandien Ensy siūlo InoVent serijos vėdinimo rekuperatorius. Jų našumas siekia nuo 200 iki 700 m³/h. Tokie įrenginiai gali būti pritaikyti tiek butams ir namams, tiek mažesnių patalpų biurams ar vaikų darželiams. Šie modeliai yra pagrįsti geriausia turima technologija, todėl pasižymi energijos vartojimo efektyvumu, žemu triukšmo lygiu, patogiu ir logišku veikimu bei patraukliu dizainu. InoVent rekuperatoriai yra sukurti taip, kad atitiktų TEK 17 – Norvegijos standartus ir pasyvaus namo standarto įrenginių reikalavimus.

Ensy visuomet siekia pirmauti, todėl visą laiką stengiasi atsižvelgti į klientų poreikius. Naujųjų technologijų pagalba, įmonės įrenginiai leidžia įgyvendinti pačius patogiausius patalpų mikroklimato automatizavimo sprendimus. Renkantis Ensy, jūs renkatės ne tik plačią gaminių įvairovę ir naujausias technologijas, bet ir aukščiausią kokybę.

„ENSY“ produktų katalogas