Darco

Darco

Darco yra vienas Rytų Europos šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų komponentų rinkos lyderių. Įkurtas 1992 m., šis prekinis ženklas nuolat plėtoja kompleksinių vėdinimo ir šildymo sprendimų pasiūlą. Darco garsėja savo moksline veikla. Įmonė turi savo laboratoriją, orientuotą į inovacijų diegimą, daugiau nei 5000 produktų ir daugiau nei 60 patentų ir apsaugos teisių. Dėl spartaus plėtojimosi, bendrovė pakeitė savo būstinę net tris kartus. Šiuo metu Darco yra įsikūrusi Dembicos mieste, Lenkijoje, kur kompanija turi dvi gamybos patalpas ir logistikos centrą.

Darco pasižymi plačiu gaminių asortimentu. Įmonė siūlo daugiau nei 5000 produktų, įskaitant kaminų gaubtus, krosnelių ir židinių pajungimo elementus, karšto oro paskirstymo sistemas ir vėdinimo priedus. Vilproje rasite plieninius, metalinius, aliuminius, cinkuotus, gofruotus vamzdžius, skirtus krosnelių, židinių ir kitų kieto kuro įrenginių prijungimui prie dūmtraukių sistemos.

Darco savo klientams teikia aukščiausią kokybę kiekviename bendradarbiavimo etape. Įmonė siūlo patikimus ir visapusiškus sprendimus, platų gaminių asortimentą ir profesionalų klientų aptarnavimą. Kruopščiai atrinktos medžiagos užtikriną gaminių ilgaamžiškumą, o naujausios technologijos – optimalius rezultatus. Rinkdamiesi Darco jūs renkatės kokybę už prieinamą kainą.

„Darco“ produktų katalogas