AKOS

AKOS

Akos dujiniai židiniai – patyrusių Izraelio inžinierių suprojektuoti židiniai gaminami Lenkijoje naudojant aukščiausios kokybės komponentus. Patentuotų Akos didelio našumo dujinių židinių išradėjas yra Albertas Sasonas, turintis daugiau nei 25 metų patirtį projektuojant, statant ir kuriant tokius sprendimus. Šiandien Akos siūlo net 50 skirtingų modelių, kurie skiriasi stiklinimo tipu ir židinio dydžiu. Akos asortimente yra židiniai, kurių plotis nuo 70 cm iki 224 cm, židiniai su plokščiu, kampiniu stiklu, dvipusiai ir tripusiai židiniai bei laisvai pastatomos krosnelės.

Akos židinių privalumas – griežtai kontroliuojamas gamybos procesas, vykdomas pagal ekologinio projektavimo reglamentus. Akos dujiniai židiniai pasižymi aukštu efektyvumu (82 %) bei tinka tiek A, tiek A+ klasės namams. Gamintojo ugniakurai gali būti kabinami ant sienos arba statomi ant grindų (į komplektą įeina tiek kojelės, tiek sienos laikikliai). Lengvai montuojama įranga gali veikti net ir su pakankamai sudėtingu dūmtraukio pajungimu. Priklausomai nuo jūsų poreikių, Akos židiniai gali būti su gamtinių ar suskystintų dujų degikliu. Visi degikliai yra patentuoti, o liepsnos efektas praktiškai niekuo nesiskiria nuo tradicinių židinių. Dėl apgalvotos konstrukcijos, naudojamų medžiagų ir technologijų, šiuos židinius lengva prižiūrėti ir valdyti. Visame gamintojo asortimente yra automatinė valdymo sistema su „Wi-Fi“ funkcija. Akos židiniai taip pat turi konvekcinį gaubtą, todėl juos galima glausti prie nedegios sienos be papildomos izoliacijos. Vilpra kviečia rinktis iš itin plataus Akos gaminių asortimento, esant poreikiui, siūloma galimybė užsisakyti židinius pagal pageidavimą iki 6 m ilgio.

Dabartinis nuolat tobulinamas ir platus Akos siūlomų modelių asortimentas patenkins kiekvieną klientą. Akos židiniams suteikiama 10 metų garantija, kuri yra patvirtinta Europos standartų instituto. Renkantis šio prekinio ženklo gaminius, jūs renkatės ne tik modernų dizainą, bet ir maksimaliai optimizuotas židinio valdymo galimybes, kurios leidžia kontroliuoti ne tik įrangos įjungimą bei išjungimą, bet ir išskiriamą šilumos kiekį.

„AKOS“ produktų katalogas