Titulinis puslapis
Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymo būdai


UAB „Vilpra“ elektroninėje parduotuvėje už prekes bei paslaugas Jūs galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu:
 

  • Grynaisiais pinigais atsiėmimo prekybos salone metu,
  • Banko pavedimu,
  • Interneto banku,
  • Išsimokėtinai - SB lizingas ir Mokilizingas 


Banko pavedimu

Jei nusprendėte už prekes atsiskaityti banko pavedimu, Jūsų pinigai pateks tiesiai į vieną iš nurodytų UAB „Vilpra“ banko sąskaitų. Mokėjimo paskirties laukelyje BŪTINAI nurodytikite savo užsakymo numerį. 

 

SEB bankas
Gavėjas: UAB „Vilpra“
Įmonės kodas: 110463186
PVM mok. Kodas: LT104631811
Bankas: AB „SEB bankas“
A/S: LT 067044060000915767
Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris
Įmokos kodas: Jūsų užsakymo numeris

Swedbank
Gavėjas: UAB „Vilpra“
Įmonės kodas: 110463186
PVM mok. Kodas: LT104631811
Bankas: AB bankas „Swedbank“
A/S: LT367300010087002879
Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris
Įmokos kodas: Jūsų užsakymo numeris

 

Interneto banku

Mūsų internetinėje parduotuvėje už prekes galite sumokėti naudodamiesi šiai interneto bankais: Swedbank, SEB, DnB, Danske Bankas, Citadele, Medicinos bankas, Nordea, Šiaulių bankas, Paysera.

 

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis interneto banku:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. Būsite nukreipti į banko puslapį, kuriam perduoti duomenys apie mokėtiną sumą.
  3. Interneto banko puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, interneto banko puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į vilpra.lt. Prisijungimo prie interneto banko duomenys naudojami tik prisijungimui prie Jūsų banko, o grįžtant į internetinę parduotuvę vilpra.lt neperduodami.

Saugu: Apmokėjimo sistema apsaugota pažangiausiais SSL koduotais saugumo sertifikatais, moderniausiais techniniais ir programiniais sprendimais.

 

Pirkimas išsimokėtinai lizingu

Pavyzdžiui, skolinantis 290 Eur (Jūs galite skolintis iki 4 344 Eur), kai sutartis sudaroma 12 mėn, be pradinio įnašo, kai pirma įmoka mokama po 1 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – mėnesiui - 0,55 % (6,6 %), BVKKMN – 12,64 %. Eilinės įmokos suma – 25,73 Eur. Bendra mokama suma – 308,72 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos atsižvelgiant į Bendrovės atliktą Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, taip pat jei mokėsite avansą ar pasirinksite kitokį nei 12 mėn sutarties terminą ir įmokų mokėjimo dieną. Tikslias sąlygas galite sužinoti pardavimo vietoje. 

! Jei pasirinksite apmokėjimo būdą grynais arba pavedimu, su Jumis susisieks vadybininkas, aptarsite prekės pristatymo laiką ir kitas užsakymo įvykdymui reikalingas detales.